TK-Touch 86"

PDFPrindi
TK-Touch LED ekraanid on suurepärased lahendused koolidele, haridusasutustele ja ettevõtete koosolekute ja nõupidamiste läbiviimiseks. Resolutsioon UHD 4K – 3840x2160!
Hind4150,00 €
Baashind maksudega
Müügihind3950,00 €
Soodustus hinnas-200,00 €
Kirjeldus

 Lae kasutusjuhend alla siit

Tehniline kirjeldus

 TK-Touch LED ekraanid on suurepärased lahendused koolidele ja haridusasutustele. 20-puutepunkti tugi annab võimaluse ekraanil töötada korraga mitmel inimesel. Kasutajad saavad täiendada oma esitlusi ja ettekandeid mitmekülgse EasiNote tasuta tarkvaraga, mis on kaasas kõikide TK-Touch ekraanidega. LED-ekraane on lihtne-mugav kasutada kirjutustahvlina, kõiki töid ja märkmeid saab salvestada lihtsalt ja edastada näiteks PDF failidena. Samuti on võimalik valida suurel hulgal erinevate lisade vahel, nt integreeritavad arvutimoodulid, ratastel alusraamid jms.

Sisseehitatud Android operatsioonisüsteem

TK-Touch ekraane saab kasutada ilma väliseid arvuteid ühendamata, kuna kõik ekraanid on varustatud sisseehitatud Android operatsioonisüsteemiga.

Ultra HD pilt

TK-Touch ekraanide pilt on ultraterava 4K Ultra HD (3840x2160) kvaliteediga.

Stiilne ja modernne disain, 4 mm turvaklaas

TK-Touch ekraanide disain on modernne ja turvaline: ekraani nurgad on ümarad, et tagada ohutu kasutamine klassiruumis. Ekraanid on varustatud 4 mm turvaklaasiga. TK-Touch MultiTouch ekraanid ja selle kvaliteetsed komponendid annavad võimaluse sellega töötada 24/7.
TK-Touch ekraanide paksus on ainult 42 mm, mis tagab nende sujuva paigalduse erinevatesse asukohtadesse. Ekraanidega on kaasas seinakinnitused.

 Erinevad sisendid

TK-Touch ekraanid on varustatud mitmete HDMI ja VGA sisenditega. Need võimaldavad oma esitlusi täiendada, lisades sinna juurde erinevaid seadmeid. 84 tollised ekraanid on varustatud HDMI sisendiga, mis toetab 4K võimekusega seadmeid.
Väliste arvutite ühendamine on lihtne. Vaja on ainult kahte kaablit: pildi edastamiseks HDMI või VGA-kaabel ja puutetundlikkuse jaoks USB-kaabel. Vajalikud draiverid installitakse automaatselt (Plug and Play). Soovi korral on võimalik soetada TK-Touch sisemine arvutimoodul, mis lubab ekraanil toimida kui eraldiseisev arvuti.

EasiNote tarkvara

TK-Touch ekraanid on varustatud interaktiivse EasiNote tasuta tarkvaraga. EasiNote tarkvara hõlmab erinevaid tööriistu, mis lubavad esitlusi muuta huvitavamaks. Näiteks on võimalus ekraanile kirjutada ja lisada juurde erinevaid graafilisi objekte. Kõike on võimalik salvestada ja hiljem muuta või edasi saatmiseks salvestada PDF, PowerPoint või JPG formaati. EasiNote tarkvaras on lihtne oma esitlusele lisada pilte või video faile. Tarkvara on mitmikpuute toega (kuni 10 puutepunkti).
Tarkvara EasiNote on tasuta.

EasiConnect tarkvara

EasiConnect tarkvara on rakendatav arvutimooduli lisamisel. Ta võimaldab kasutada oma nutitelefoni või tahvelarvutit (nii android kui iOS), et luua juhtmevaba ühendus TK-Touch ekraaniga. Tarkvara võimaldab näidata oma seadmest pilte, videosid või esitlusi TK-Touch ekraanil. EasiConnect võimaldab kasutada oma nutiseadet, et juhtida TK-Touch ekraani. EasiConnect rahuldab tavavajadused ja tema kasutamisel pole MirrorOp vajalik.
Tarkvara EasiConnect on tasuta.